Tel: (+420) 608 595 634     Email: info@hotel-lazaretni.cz

Klub přátel mariáše Hotel Lazaretní Brno

Klub přátel mariáše

Pro příznivce české karetní hry mariáš připravuje Klub přátel mariáše otevření nového prostoru v Brně. Kdy? Do konce roku 2017, nejpozději v lednu 2018. Cílem klubu je propagovat karetní hru mariáš jako sportovní odvětví v České republice. Kromě kvalitního sportu a zábavy čeká na příznivce čisté nové zázemí hotelu Lazaretní Brno, non-stop recepce 24/7/365 s...

Brno pokoj DELUXE

Novinka pokoj DELUXE. Prostorný, s vířivkou, klimatizací, TV a nádherným výhledem na Brno. Původní 4L pokoj předělán na VIP pohodlný pokoj dvoulůžkový, s možností rozkládací sedačky pro další dvě osoby. Donášková služba na pokoj. Ráno snídaně 4U. Rezervujte už teď online nebo na +420 608 595 634. Ať se vám líbí.

Hotel s bazénem Brno

Máme největší bazén v Brně, dokonce s tobogánem a mořským vlnobitím, přímo u našeho hotelu – Lázně Zábrdovice Brno. Přijďte si odpočinout k nám. Více ZDE.

Ubytování na Moto GP Brno

Grand Prix Brno 2017 bude tento rok od 4. – 6. srpna na Masarykově okruhu Brno. Máte už zajištěno ubytování? Kontaktujte náš hotel včas. Rezervace ubytování se hromadí hlavně ze zahraničí. Tak ať nezaspíte Vy z tuzemska. Vaše motorky mohou parkovat bezpečně u hotelu.

Nová SIESTA v Brně

Hledáte klidné místo pro chvíli odpočinku? Potřebujete si prostě „odfrknout“ během dne? Nepotřebujete celou noc, jen pár hodin relaxace? Potom jsme tu pro Vás. Bezkonkurenční podmínky flexibilní relaxace v centru Brna. << OBJEDNAT >>

Recepce nejen pro ubytování Brno

Na recepci našeho hotelu se nejen ubytujete, ale rychle dozvíte vše podstatné. Včetně informací o dalších externích službách. Ušetříte čas, prověřili jsme za Vás. Dejte tip na naše ubytování kamarádům, známým i kolegům ve firmě. Ten největší úsměv na recepci uvidíte, když s námi budete spokojeni.